Liveblog (2.0.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Administration
sk: Administrácia

en: On
sk: Zapnúť

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Additional
sk: Dodatočné

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Key
sk: Kľúč

en: Source
sk: Zdroj

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Live
sk: Naživo

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Asc
sk: Vzostupne

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.
