Liveblog (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Location
bs: Lokacija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Source
bs: Izvor

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Apply
bs: Primjeni
