Liveblog (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Administration
hr: Administracija

en: On
hr: Uključi

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Create
hr: Stvori

en: All
hr: Svi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: N/A
hr: N/D

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Key
hr: Ključ

en: Source
hr: Izvor

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Apply
hr: Primjeni

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Asc
hr: Uzlazno
