Liveblog (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Administration
is: Stjórnun

en: On
is: Virkjað

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Create
is: Stofna

en: All
is: Allt

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Location
is: Staðsetning

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: N/A
is: Á ekki við

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Embed media
is: Fella inn margmiðlunarefni
