Liveblog (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: On
ne: माथि

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Location
ne: स्थान

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
