Liveblog (8.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Administration
sl: Upravljanje

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: N/A
sl: N/D

en: Authored by
sl: Avtor

en: Key
sl: Ključ

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.
