Liveblog (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Location
ta: இடம்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
