Liveblog (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: On
ka: ჩართვა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Key
ka: გასაღები

en: Source
ka: წყარო

en: - All -
ka: - ყველა -
