Liveblog (8.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Administration
bg: Администриране

en: On
bg: Включи

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Authored by
bg: Написано от

en: Key
bg: Ключ

en: Source
bg: Източник

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Live
bg: Живот

en: Apply
bg: Търси

en: Full content
bg: Пълно съдържание
