Liveblog (8.x-1.0-alpha5) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: On
ht: Ouvè

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Asc
ht: Mont
