Liveblog (8.x-1.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (29 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: On
mr: वर

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Location
mr: स्थळ

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
