Liveblog (8.x-1.0-alpha6) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Location
mk: Локација

en: - All -
mk: - Сите -
