Liveblog (8.x-1.1-alpha10) - en to fa translation catalogue (45 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Administration
fa: مدیریت

en: On
fa: روشن

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Create
fa: ایجاد

en: All
fa: همه

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Location
fa: مکان

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: N/A
fa: هیچ

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Key
fa: کلید

en: Source
fa: منبع

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
