Liveblog (8.x-1.1-alpha7) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր
