Liveblog (8.x-1.1-alpha8) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Administration
az: İdarəetmə

en: On
az: Aktiv

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: N/A
az: Yox

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Key
az: Açar

en: Source
az: Mənbə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Live
az: Canlı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Full content
az: Tam məzmun
