Liveblog (8.x-1.1-alpha8) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Administration
lt: Administravimas

en: On
lt: Įjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: All
lt: Visi

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: N/A
lt: N/D

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Key
lt: Raktas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Live
lt: Gyva

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.
