Liveblog (8.x-1.2-alpha11) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Administration
be: Кіраванне

en: On
be: На

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: N/A
be: Не даступна

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Key
be: Ключ

en: Source
be: Крыніца

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Apply
be: Ужыць

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Full content
be: Усё змесціва

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
