Liveblog (8.x-1.2-alpha11) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: On
lv: Aktīvs

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: N/A
lv: N/P

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Additional
lv: Papildus

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Key
lv: Atslēga

en: Source
lv: Avots

en: Post title
lv: Ieraksta virsraksts

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Live
lv: Tiešraide

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.
