Liveblog (8.x-1.2-alpha12) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Key
jv: Kunci

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Asc
jv: Urut Maju
