Liveblog (8.x-1.2-alpha14) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: On
el: Ανοικτό

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create
el: Δημιουργία

en: All
el: Όλες

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Key
el: Κλειδί

en: Source
el: Πηγή

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Asc
el: Αύξ

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.

en: The username of the content author.
el: Το όνομα χρήστη του συντάκτη περιεχομένου.
