Liveblog (8.x-1.2-alpha14) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Administration
mn: Удирдлага

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored by
mn: Зохиосон
