Liveblog (8.x-1.2-alpha14) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: On
sv: På

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Create
sv: Skapa

en: All
sv: Alla

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Location
sv: Plats

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Additional
sv: Kompletterande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Key
sv: Nyckel

en: Source
sv: Källa

en: Changed
sv: Ändrad

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Cluster
sv: Kluster

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: Secret
sv: Hemlighet

en: App ID
sv: ID-nummer för app

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.

en: View larger map
sv: Visa större karta

en: The username of the content author.
sv: Användarnamnet för innehållets författare.
