Liveblog (8.x-1.3-alpha15) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Administration
af: Administrasie

en: On
af: Op

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Source
af: Bron

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
