Liveblog (8.x-1.3-alpha15) - en to nn translation catalogue (31 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Administration
nn: Administrasjon

en: On
nn: På

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: All
nn: Alle

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Location
nn: Stad

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Full content
nn: Heile innhaldet
