Liveblog (8.x-1.1-alpha8) - en to ar translation catalogue (44 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Administration
ar: الإدارة

en: On
ar: في

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create
ar: أنشئ

en: All
ar: الكل

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Location
ar: الموضع

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: N/A
ar: غير موجود

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Key
ar: المفتاح

en: Source
ar: المصدر

en: Changed
ar: تم التغير

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Live
ar: مباشر

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Full content
ar: المحتوى الكامل

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
