Liveblog (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Administration
he: ניהול

en: On
he: פעיל

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: All
he: הכל

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: N/A
he: -ללא-

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Key
he: מפתח

en: Source
he: מקור

en: Changed
he: השתנה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Live
he: חי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.

en: The username of the content author.
he: שם המשתמש של יוצר/ת התוכן.
