LiveChat (8.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
