LiveChat (8.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: License
fa: لایسنس

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.
