Liveness Probe (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Name
gl: Nome

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Performance
gl: Rendemento

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar
