Liveness Probe (1.0.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Performance
ps: كارېدون

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول
