Liveness Probe (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย
