Liveness Probe (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Name
hr: Naziv

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni
