Liveness Probe (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Name
sv: Namn

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Performance
sv: Prestanda

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera
