Live Search - Person (1.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: الحقل

en: Custom
ar: مخصص

en: Address
ar: العنوان

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Add group
ar: إضافة مجموعة
