Live Search - Person (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Configuration
ast: Configuración
