Live Search - Person (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Address
bs: Adresa

en: First name
bs: Ime
