Live Search - Person (1.0.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Address
ca: Adreça

en: Configuration
ca: Configuració

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: City
ca: Ciutat

en: Full name
ca: Nom complet

en: Zip code
ca: Codi postal

en: Remove group
ca: Elimina el grup

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: Search field
ca: Camp de cerca
