Live Search - Person (1.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Custom
cs: Vlastní

en: Address
cs: Adresa

en: Configuration
cs: Nastavení

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: City
cs: Město

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Remove group
cs: Odstranit skupinu
