Live Search - Person (1.0.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: Custom
cy: Addasu

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Last name
cy: Cyfenw

en: City
cy: Tref

en: Full name
cy: Enw llawn
