Live Search - Person (1.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Custom
da: Tilpasset

en: API Key
da: API-nøgle

en: Address
da: Adresse

en: Configuration
da: Indstillinger

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Add group
da: Tilføj gruppe

en: City
da: By

en: Full name
da: Fulde navn

en: Zip code
da: Postnummer

en: Remove group
da: Fjern gruppe

en: Date of birth
da: Fødsesdato

en: Search field
da: Søgefelt
