Live Search - Person (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Custom
eo: Propra

en: Configuration
eo: Agordoj

en: City
eo: Urbo
