Live Search - Person (1.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Address
eu: Helbidea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Full name
eu: Izen osoa
