Live Search - Person (1.0.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Field
fa: فیلد

en: Custom
fa: سفارشی

en: Address
fa: نشانی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Add group
fa: افزودن گروه

en: City
fa: شهر

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Remove group
fa: حذف گروه
