Live Search - Person (1.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Custom
fi: Oma

en: Address
fi: Osoite

en: Configuration
fi: Asetukset

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Add group
fi: Lisää ryhmä

en: City
fi: Kaupunki

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Remove group
fi: Poista ryhmä

en: Search field
fi: Hakukenttä
