Live Search - Person (1.0.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Field
fr: Champ

en: Custom
fr: Personnalisé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Address
fr: Adresse

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Add group
fr: Ajouter un groupe

en: City
fr: Ville

en: Full name
fr: Nom complet

en: Zip code
fr: Code postal

en: Loading text
fr: Texte de chargement

en: Remove group
fr: Supprimer le groupe

en: Date of birth
fr: Date de naissance

en: Search field
fr: Champ de recherche
