Live Search - Person (1.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Custom
he: מותאם

en: Address
he: כתובת

en: Configuration
he: הגדרות

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: City
he: עיר

en: Full name
he: שם מלא
