Live Search - Person (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Address
hr: Adresa

en: Configuration
hr: Postavke

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Full name
hr: Puno ime
