Live Search - Person (1.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Custom
hu: Egyéni

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Address
hu: Cím

en: Configuration
hu: Beállítás

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Add group
hu: Csoport hozzáadása

en: City
hu: Város

en: Full name
hu: Teljes név

en: Zip code
hu: Irányítószám

en: Remove group
hu: Csoport törlése

en: Date of birth
hu: Születési idő

en: Search field
hu: Keresőmező
