Live Search - Person (1.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Custom
is: Sérsniðið

en: API Key
is: API Lykill

en: Address
is: Heimilisfang

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Zip code
is: Zip kóði
