Live Search - Person (1.0.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Settings
it: Impostazioni

en: Field
it: Campo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Address
it: Indirizzo

en: Configuration
it: Configurazione

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Add group
it: Aggiungi gruppo

en: City
it: Città

en: Full name
it: Nominativo

en: Remove group
it: Rimuovi gruppo

en: Date of birth
it: Data di nascita

en: Search field
it: Campo di ricerca
